Pizzeria Lamoro serdecznie zaprasza gości!

Nasza pizzeria to miejsce, w którym oferujemy smaczne posiłki, duży wybór alkoholi.
Lamoro to również miejsce spotkań przyjaciół oraz organizacja imprez okolicznościowych.
Wszytko w miłej atmosferze i przy uroczej muzyce.

Najnowsze Zdjęcia Lamoro!

ZOBACZ LOKAL

Zdaniem wielu najlepsza pizza w mieście.

Nie miałeś okazji skosztować naszej pizzy. Jesteś głodny! Nie czekaj wybierz swoją ulubioną pizzę z naszego menu zadzwoń i zamów lub przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi do naszego lokalu. Gwarantujemy miłą i sympatyczną atmosferę oraz smaczną pizze.
PIZZA JUŻ OD 11.00 PLN

Lubisz zdrowe i lekkie posiłki?

Zapraszamy na zdrowe i świeże sałatki. Sałatka z lampką czerwonego wina mogże świetnie stworzyć wyjątkową atmosferę spotkania we dwoje.
CENA OD 12,00 PLN

Jak pić whisky?

Nie ma jednego poprawnego sposobu picia whisky, whisky dysponuje szerokim wachlarzem smaków, które można wzmocnić wodą mineralną, lemoniadą, ginem… Szkoci często mówią
„Pijcie jak chcecie ale pijcie!”

Miło. Smacznie. Sympatycznie.

Żagańska pizzeria Lamoro (ul. Dworcowa 3) to miejsce, gdzie przygotowywane są smaczne posiłki, które można skosztować w lokalu lub zamówić na wynos. W bogatej ofercie pizzerii znajduje się kilkanaście rodzajów pizz, mięs, makaronów, kebabów i sałatek.


W restauracji Lamoro zorganizujesz:

Sylwestra, andrzejki, komunie, chrzciny, spotkania towarzyskie, firmowe, klasowe i inne imprezy okolicznościowe. Oferujemy zorganizowanie uroczystości w stylowych wnętrzach i miłej atmosferze. Zapewniamy smaczne jedzenie i dostosowanie się do indywidualnych życzeń klienta.

W lokalu znajdują się dwie sale na parterze na 20 i 40 osób oraz sale na piętrze na 30 osób, oraz barek, gdzie podawane są wyszukane drinki. To idealne miejsce spotkań przyjaciół w miłej atmosferze i przy uroczej muzyce.

Lokal czynny jest 7 dni w tygodniu od godziny 12:00 do godziny 23:00

Zamów Imprezę!